מלאכת מחשבת

יזמות וייעוץ אסטרטגי


מנהלי החברה

עופר נחשון

מנכ״ל

בעל תואר שני מהאוניברסיטה העברית. לעופר ניסיון רב בתחומים של ניהול צוותי חשיבה, של חשיבה אסטרטגית, של הקמת עסקי יזמות ושל ייעוץ עסקי. לעופר היכרות מעמיקה ורבת שנים עם המגזר החרדי ועם העולם העסקי של המגזר. הכרתו המעמיקה והיסודית של המגזר מאפשרת לו לענות על צרכיו המיוחדים של העולם העסקי החרדי, להגדיל את רווחיו, ולשלב בו עסקים לא-חרדים, בלא לפגוע בעולם הערכי של המגזר.

ד״ר אנה נחשון

מנהלת פיתוח עיסקי

בעלת תואר דוקטור בחקר המוח (PhD) ובעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA) מהאוניברסיטה העברית בירושלים. לאחר סיום הדוקטורט ד"ר נחשון המשיכה ללימודי בתר-דוקטורט באוניברסיטת MIT בארה"ב (Massachusetts Institute of Technology) – האוניברסיטה המובילה בעולם, שם פיתחה כלים דיאגנוסטיים חדשים. אנה בעלת ניסיון רב בהובלת פרויקטים מולטידיסציפלינריים, ניהול צוותי עובדים וכמרצה. לאנה יש ידע נרחב בתחומי מכשור רפואי, תעשייה פרמצבטית, שיווק, מכירות, אסטרטגיה ופיתוח עסקים.

יובל בר-אור

מנהל פרוייקטים ופיננסים

בעל השכלה והסמכה הנדסית עם רקע ניהולי וארגוני עשיר, בעיקר בכל הקשור בהקמה ובניהול של פרויקטים. ליובל ניסיון עשיר בתחום הארגון, הניהול, היזמות והפיננסים. לאחר שהקים וניהל עשרות פרויקטים ופיקח על ביצועם, הוא הקים וניהל חברה, והיה מבוקש בתור מנהל בחברות רבות.  יובל הביא עמו את ניסיונו הארגוני, הפיננסי והניהולית וכישוריו ונסיונו הרבים מביאים ברכה רבה ללקוחותינו.

אלעזר אברמוביץ

מנהל מיתוג ומדיה

נולד בהונגריה, ולמד שם בבתי הספר הטובים ביותר למיתוג וגרפיקה. כתוצאה מכך אלעזר רכש מיומנויות גבוהות בעיצוב, מיתוג ופרסום. בנוסף אלעזר בעל חדשנות ויצירתיות בכל סוגי המדיה. אנו מציעים פתרונות מרובים של מיתוג ומדיה דיגיטלית, עיצוב זהות עסקית, עיצוב ממשק משתמש, פרסום, קמפיינים דיגיטליים, פיתוח אינטרנט, פרסום דיגיטלי, אירוע ועיצוב ביתן, מצגות, עריכת סרטים.

מלאכת מחשבת

יזמות וייעוץ אסטרטגי

עסקים וארגונים עומדים תכופות בפני החלטות אסטרטגיות ארוכות טווח, ובפני החלטות נקודתיות קצרות טווח שנודעות להן השפעות גורליות על הצלחת העסק. לא תמיד מסוגל מנהל העסק למפות את מצב עסקו, לקבל את ההחלטות הנכונות, ולהתנהל בצמתי הכרעה בצורה המושכלת ביותר. במלאכת מחשבת אנו עובדים בכפיפה אחת עם בעל העסק, עם מנהליו ועם עובדיו, במגמה להגשים את חזונו של העסק, ולהשיג את מטרותיו החדשות כפי שהן מוגדרות בשיתוף פעולה עמנו. זוהי דרך של אחדות אינטרסים, של הגדלת רווחים, של התנהלות כלכלית נכונה, של עדנה ניהולית, ושל סביבה ארגונית מיטיבה ומתגמלת.

מלאכת מחשבת היא חברה יזמית לייעוץ אסטרטגי ולפיתוח עסקי, ששמה לה למטרה להגדיל את הפוטנציאל של העסקים ושל הארגונים שאותם היא מלווה, לחשוף אותם לקהלים חדשים, ולשפר ככל שניתן את השפעתם בשוק.

לאחר בחינה מדוקדקת וניתוח מעמיק של הפוטנציאל הגלום בעסק ושל מצב השוק, מתווה מלאכת מחשבת את מפת הדרכים המאפשרת לבעל העסק לבדל את עצמו ממתחריו, ולממש את ההזדמנויות שירחיבו את בסיס הלקוחות שלו, ויגדילו את המכירות ואת הרווחיות. סיוע מקצועי מסוג זה הוכיח את עצמו כיעיל לעסקים, הן מבחינת הרווחים והן מבחינת ייעול העסק ועיצוב מהלכיו לשנים רבות.

סוף מעשה במחשבה תחילה.


צור קשר