מכירות


אנו במלאכת מחשבת יוצרים תוכנית שיווק ומכירות המותאמת לכל לקוח, מפתחים שפה שיווקית ייחודית המיוחדת לו ומאירים את התועלת האמיתית של העסק. בנוסף, אנו מגבשים את העובדים סביב ליבת ערכי המותג ויוצרים טקטיקות מכירה הנגזרות ממנה. בכך אנו יוצרים ללקוחותינו זרימה הרמונית ומכפילת כוח בין פעילות העסק, הביטוי השיווקי ופעולות המכירה שלו. תוצאות פעולות אלה מקבלות ביטוי ניכר וברור בהכנסות העסק, במיצובו ובדימוי שלו.  הדרכות שיווק, הדרכות מכירה והקפדה על שירות טוב ויעיל הנם לחם חוקינו.

כחלק מפעולות השיווק והמכירה של לקוחותינו אנו במלאכת מחשבת שוקדים על בניית מערך יעיל של שימור לקוחות. שימור לקוחות הנו מהלך אסטרטגי שיווקי ראשון במעלה, הממצא את הפוטנציאל המכרתי של העסק וחוסך בעלויות שיווק מיותרות.

שיווק הוא החמצן של כל עסק ומטרתו מכירה. גם עסק גדול ומצליח חייב כל הזמן לעסוק במרץ בשיווק יצירתי, נמרץ ומותאם לקהל היעד. בסופו של דבר, הצלחת כל עסק מושתתת על יכולת ייחודית כבסיס ליצירת יתרון תחרותי שיגדיל את מכירותיו.


הצוות של מלאכת מחשבת כולל מומחים בתחום האסטרטגיה, השיווק והמכירות, כך שבסופו של דבר מתקבל תוצר המושפע מהענפים השונים של עץ המכירות. לאחר בחינה מדוקדקת וניתוח מעמיק של הפוטנציאל העסקי של הלקוח ובחינה של מצב השוק, אנו במלאכת מחשבת מתווים את מפת הדרכים המאפשרת לעסק לבדל עצמו ממתחריו ולממש את ההזדמנויות שירחיבו את בסיס הלקוחות שלו ויגדילו את המכירות עם רווחיות מקסימאלית. סיוע מקצועי מסוג זה הוכיח את עצמו כיעיל באופן מובהק לעסק הן מבחינת הרווחים והן מבחינת ייעול העסק ומהלכיו.

"מכירה טובה מושתת על חוויה נכונה ללקוח ולא רק על איכות המוצר"


צור קשר